Multiple Choice Questions on If the cost price of rice is Rs 45 per kg and profit earned by factory Q on 1 kg rice is 20 of the c........... for IBPS RRB - Officers Exam Preparation

Back to Main Page

Multiple Choice Questions

If the cost price of rice is Rs 45 per kg and profit earned by factory Q on 1 kg rice is 20 of the c...........

What our students have to say
Download Abhipedia Android App

Access to prime resources

Downlod from playstore
download android app download android app for free