Multiple Choice Questions on Jagdeep purchased 25 kg of rice at the rate of Rs 16 50 per kg and 35 kg of rice at the rate of Rs 2........... for Mathematics - All Exams Preparation

Back to Main Page

Multiple Choice Questions

Jagdeep purchased 25 kg of rice at the rate of Rs 16 50 per kg and 35 kg of rice at the rate of Rs 2...........

What our students have to say
Download Abhipedia Android App

Access to prime resources

Downlod from playstore
download android app download android app for free