Multiple Choice Questions on A mixture of 12 kg of wheat flour costing at Rs16 kg and 4 kg of corn flour costing Rs 2 kg is sold ........... for Mathematics - All Exams Preparation

Back to Main Page

Multiple Choice Questions

A mixture of 12 kg of wheat flour costing at Rs16 kg and 4 kg of corn flour costing Rs 2 kg is sold ...........

What our students have to say
Download Abhipedia Android App

Access to prime resources

Downlod from playstore
download android app download android app for free