Subjective Questions on A consumer buys 8 units of a good at a price 7 per unit When price rises to 8 per unit he buys ........... for Commerce 12th Preparation

Back to Main Page

Subjective Questions

A consumer buys 8 units of a good at a price 7 per unit When price rises to 8 per unit he buys ...........

What our students have to say
Download Abhipedia Android App

Access to prime resources

Downlod from playstore
download android app download android app for free