Subjective Questions on A consumer buys 14 units of a good at a price of 8 per unit At price of 7 per unit he spends 198 on ........... for Commerce 12th Preparation

Back to Main Page

Subjective Questions

A consumer buys 14 units of a good at a price of 8 per unit At price of 7 per unit he spends 198 on ...........

What our students have to say
Download Abhipedia Android App

Access to prime resources

Downlod from playstore
download android app download android app for free